Junior Team Lists

Representative

Junior Program

Team lists

Under 12 men

Number

First Name

Last Name

15

Kai

Love

13

Axel

Goodier

16

William

Wighton

2

Blake

Cleverly

6

Quade

Goodier

11

Eddie

Holm

7

Jacob

Simmons

8

Adriel

Ramos

9

Braxton

Bolton

     
     

 

Under 16 men

Number

First Name

Last name

6

Boyd

Rumbel

26

Dylan

Wightman

42

Nate Don

Valamis

23

Jake

Knapp

16

Bailey

Decourcey

5

Liam

Naylor

20

Charli

Gaul

7

Elias

Kiernan

13

Foxx

Bradbury

24

Archie

Black

Under 14 men

Number

First Name

Last name

12

Hamish

Gibbs

28

Noah

Leatham

31

Kai

Fulcher

21

Cooper

Bolton

33

Samuel

Church

41

Flynn

Bartle

16

Chase

Hickson

18

Austen

Flakus

15

Lincoln

Duke

30

Callum

Thuaux

     

 

Under 16 women

Number

First Name

Last name

8

April

Lipscombe

6

Jamison

Page

10

Hayley

Jackson

12

Matilda

McCullough

18

Samantha

Hill

19

Grace

Hall

9

Isabelle

Gillham

24

Zainab

Abubakar

14

Lilly

Allen

17

Sarah

Joyner

Under 14 women

Number

First Name

Last name

20

Sophie

Bennett

37

Deedie

Bruderlin

34

Lily

Higgins

9

Chloe

Hutchin

17

Josephine Lilly

Parker

36

Milana

Hall

26

Charlotte

McLachlan

15

Ocean

Bowditch

25

Ailah

Boake

13

Ilisha

Stephens

11

Caitlin

Rumpler

 

Under 18 men

Number

First Name

Last name

10

Connor

Coates

25

Thomas

Lawton

7

Izac

Cliff

4

Thomas

Martin

5

Panashe

Mudavose

14

Caleb

Littlefield

16

Jack

Petrie

8

Dominick

Gillham

9

Zachary

Karam

21

Jordan

Stephens


For additional information and enquiries please contact us via email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. or call us on 0448 241 509

We're here to help!
Please complete the form below and we will get back to you.

Contact us

If you would like someone to contact you for a quick chat, please don’t hesitate to get in touch.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.